Logotyp

Instagram jest administratorem danych swoich użytkowników i przetwarza je na podstawie własnych regulaminów i polityk. Jednak jeśli wchodzisz z nami w relacje za pośrednictwem Instagram (polubienie naszego fanpage, reakcja na posty, udostępnianie ich itp.) to Nieruchomości Małgorzata Michel-Okoń z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Pelplińska 4/1 stają się również Administratorem Twoich danych osobowych. Zakres danych jaki przetwarzamy za pośrednictwem Fanpage to: identyfikator użytkownika, nick, imię i nazwisko, zdjęcia, informacje zawarte na Twoim profilu, treść prywatnych wiadomości komentarzach kierowanych do nas.

Podstawą prawną takiego przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na utrzymaniu relacji z użytkownikami zainteresowanymi naszymi usługami i rozwojem oraz na udzielaniu odpowiedzi na prywatne wiadomości.

Jeżeli chcesz zachować poufność danych zawartych w kierowanych do nas wiadomościach zachęcamy do korzystania z formularzy kontaktowych, adresów e-mail i numerów telefonów umieszczonych na naszej stronie www.m3nieruchomosci.pl. W trakcie kontaktu poprzez wskazane adresy posiadamy pełną kontrolę nad poufnością i dostępem do informacji w nich zawartych.

Nie łączymy danych pozyskanych za pośrednictwem portali społecznościowych z innymi danymi jakie nam przekazujesz innymi kanałami, chyba że wyślesz prywatną wiadomość, w której przekażesz nam adres e-mail lub inne dane kontaktowe, których będziemy używać do kontaktu. Nie przekazujemy danych osób kontaktujących się z nami za pośrednictwem Instagram innym podmiotom, lecz może to robić administrator portalu Instagram. Prosimy mieć jednak na względzie, że właściciel portal  jako administrator  danych swoich użytkowników, ma pełen dostęp to wszystkich informacji na Twój temat.

Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia skargi na ich przetwarzanie do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, Warszawa www.uodo.gov.pl .

Ulubione
Wybrano {{checkedAmount}} pozycji
Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania
Twój schowek jest pusty
{{list.length}}

Kontakt

ul. Pelplińska 4
83-200 Starogard Gdański

Pełny kontakt

Biuro czynne w godzinach

pon. – wt., czw. – pt.: od 9:00 do 17:00
śr.: od 9:00 do 18:00.

Sobota oraz godziny poza pracą biura
– umów się telefonicznie, zapraszamy.