Logotyp

Osiedle Słoneczne – to kameralna inwestycja znajdująca się w malowniczej miejscowości Barchnowy nieopodal Starogardu Gdańskiego zapewniająca swoim mieszkańcom sprawny i szybki dojazd do miasta z drugiej strony ciszę i spokój.
Na terenie inwestycji (w I etapie) znajduje się 6 nowoczesnych, dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych (zabudowa szeregowa)  o pow. użytkowej 113 m2 każdy z garażem oraz ogródkiem. Wszystkie ogródki posiadać będą ekspozycję południową.

Zabudowę wyróżnia nowoczesny design ze słoneczną strefą dzienną zlokalizowaną na parterze, w której znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym – duże przeszklenia okienne – przesuwne drzwi, częściowo zadaszony taras (taras do wykonania w zakresie klienta), w części parteru znajduje się także wc, korytarz oraz część gospodarcza, w której znajduje się garaż oraz kotłownia. Na I piętrze znajdują się 4 ustawne sypialnie oraz łazienka.

Budynki oddawane są w standardzie deweloperskim, przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów takich jak: nowoczesne energooszczędne okna w systemie Energy z profilem 7-komorowym, zespolone trzyszybowe, brama garażowa firmy Hörmann z napędem, ogrzewanie podłogowe w części dziennej na parterze oraz w łazience.

Segmenty gotowe do odbioru !

Dlaczego warto wybrać Osiedle Słoneczne?
  • Komfort i bezpieczeństwo
  • Niepowtarzalny styl
  • Świetna lokalizacja
  • Doświadczony inwestor
Zapraszam do kontaktu z moim zespołem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Logotyp
Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy od wyboru odpowiedniego lokum po odbiór kluczy.
Ulubione
Wybrano {{checkedAmount}} pozycji
Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania
Twój schowek jest pusty
{{list.length}}

Kontakt

ul. Pelplińska 4
83-200 Starogard Gdański

Pełny kontakt

Biuro czynne w godzinach

pon. – wt., czw. – pt.: od 9:00 do 17:00
śr.: od 9:00 do 18:00.

Sobota oraz godziny poza pracą biura
– umów się telefonicznie, zapraszamy.