Logotyp

O firmie
20 lat doświadczenia

Od pomysłu do uznanej na rynku marki

Firma M3 Nieruchomości z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, powstała w 2006 roku z inicjatywy Małgorzaty Michel, licencjonowanego pośrednika ds. obrotu nieruchomościami i eksperta kredytowego. Na przestrzeni lat, pośredniczyliśmy w kilku tysiącach transakcji na rynku nieruchomości, obsługując zarówno osoby prywatne, średnie i duże przedsiębiorstwa, inwestorów oraz deweloperów. Obecnie, M3 Nieruchomości to prężnie funkcjonująca firma, w której pracują licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz eksperci kredytowi. Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur nieruchomości w regionie, co pozwoliło nam wyrobić sobie opinię firmy profesjonalnej, rzetelnej i uczciwej. Innymi słowy – takiej, do której klienci wracają nawet po kilkunastu latach i chętnie polecają swoim znajomym.

Kompleksowa obsługa od A do Z w jednym miejscu!

Czym wyróżniamy się na tle innych podmiotów oferujących swoje usługi na rynku nieruchomości? Wieloletnie doświadczenie, setki godzin szkoleń i nawiązane przez ten czas relacje, pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi dla naszych klientów. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, pomagając im wybrać wymarzony dom lub mieszkanie, uzyskać korzystne warunki kredytu, a nawet dobrać odpowiednią ekipę remontową. Pracujemy również z firmami deweloperskimi w zakresie wyboru działki pod inwestycję czy organizacji biura sprzedaży. Podsumowując, rynek nieruchomości jest nam doskonale znany, a klienci przekraczający próg naszej firmy mogą mieć pewność, że zadbamy o każdy detal zawieranej przez nich transakcji.

Do zobaczenia w naszym biurze!

Małgorzata Michel
Właścicielka M3 Nieruchomości
Zapraszam do kontaktu z moim zespołem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czym się zajmujemy?

Pośrednictwem w sprzedaży/kupnie/wynajęciu mieszkań/domów/działek/lokali oraz obiektów zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Pomocą w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości – jesteśmy ekspertem kredytowym, który współpracuje z różnymi bankami.

Wyceną nieruchomości.

Tworzeniem biur sprzedaży dla deweloperów – świadczymy kompleksową obsługę już na etapie wyboru miejsca przyszłej inwestycji aż do sprzedaży ostatniej nieruchomości.

Wspieraniem naszych klientów w poszukiwaniu podwykonawców – możemy polecić sprawdzone ekipy remontowe, architektów, hydraulików, elektryków, czy stolarzy.

Nasz zespół

Małgorzata Michel
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami (rynek pierwotny) / Pośrednik kredytowy / Właściciel
Hanna Czerwicka
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami (rynek pierwotny) / Pośrednik kredytowy
Marcin Wiczkowski
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami (rynek wtórny)
Mateusz Schwoch
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami (rynek wtórny)
Zapraszamy do kontaktu
M3 Nieruchomości to jedno z najbardziej rozpoznawalnych licencjonowanych biur nieruchomości w Starogardzie Gdańskim.
Logotyp
Ulubione
Wybrano {{checkedAmount}} pozycji
Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania
Twój schowek jest pusty
{{list.length}}

Kontakt

ul. Pelplińska 4
83-200 Starogard Gdański

Pełny kontakt

Biuro czynne w godzinach

pon. – wt., czw. – pt.: od 9:00 do 17:00
śr.: od 9:00 do 18:00.

Sobota oraz godziny poza pracą biura
– umów się telefonicznie, zapraszamy.