Mieszkanie na wynajem
ul. Ściegiennego - przytulna kawalerka na wynajem
Starogard Gdański
24.90m2
1 pokoje
1 300 PLN
52 PLN/m2
Powierzchnia:
24.90m2
Cena:
1 300 PLN
52 PLN/m2
Starogard Gdański
Dzielnica/Ulica: Ściegiennego
Ilość pokoi: 1
Piętro: Piętro IV
Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie tylko ze swoją walizką? Ta kawalerka będzie idealnym wyborem dla singla lub pary ceniących wygodę, nowoczesny styl i świetną lokalizację.
Najważniejsze informacje:
O mieszkaniu
Kawalerka została urządzona w nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym stylu. Jasne wnętrze, liczne punkty świetlne oraz modne drewniane akcenty sprawiają, że mieszkanie jest bardzo przytulne i robi świetne wrażenie już od wejścia.
W mieszkaniu znajduje się:
W praktyce wystarczy przyjść ze swoimi rzeczami osobistymi – całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji najemcy.
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się przy ul. Ściegiennego – w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Starogardu Gdańskiego. W pobliżu znajdują się:
To bardzo wygodne miejsce do codziennego życia – wszystko, czego potrzeba, jest pod ręką.
Koszty
ok. 350 zł latem,
ok. 600 zł zimą
Dodatkowe atuty
mieszkanie gotowe do wprowadzenia
nowoczesne wykończenie
dużo miejsca do przechowywania
spokojna okolica
idealne dla singla lub pary
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania.
Osoba do kontaktu: Marcin Wiczkowski tel. 690 140 393
Z nami wynajmujesz bezpiecznie…
Mieszkanie na wynajem
ul. Ściegiennego - przytulna kawalerka na wynajem
Starogard Gdański
24.90m2
1 pokoje
1 300 PLN
52 PLN/m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie 4 pok. na sprzedaż - Green Park
Starogard Gdański
73.61m2
4 pokoje
699 000 PLN
9 496 PLN/m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe - Droga Owidzka
Starogard Gdański
48.80m2
2 pokoje
248 000 PLN
5 082 PLN/m2