Działka na sprzedaż
Pomlewo - klimatyczna działka z dużym potencjałem
Pomlewo
10186.00m2
0 pokoje
799 999 PLN
79 PLN/m2
Powierzchnia:
10186.00m2
Cena:
799 999 PLN
79 PLN/m2
Pomlewo
Dzielnica/Ulica: Piaskowa
Na sprzedaż niezwykle klimatyczna działka o powierzchni 1,0186 ha położona w malowniczym Pomlewie w gminie Przywidz. Nieruchomość zachwyca naturalnym krajobrazem – starodrzewem, otwartą przestrzenią oraz dostępem do stawu, którego około połowa znajduje się w granicach działki.
To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie nieruchomość z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym.
Działka posiada wydane Warunki Zabudowy obejmujące:
Najważniejsze atuty nieruchomości:
Warunki zabudowy – ogromny potencjał
Wydana decyzja o warunkach zabudowy pozwala m.in. na:
Dopuszczona została zabudowa o wysokim standardzie architektonicznym, z dużym udziałem zieleni biologicznie czynnej (minimum 70% powierzchni działki).
Media i infrastruktura
Idealne miejsce na:
To nieruchomość z wyjątkowym klimatem i ogromnym potencjałem – połączenie stawu, lasu i otwartej przestrzeni tworzy miejsce idealne do odpoczynku, życia blisko natury lub realizacji unikalnego projektu turystycznego.
Działka z gotowymi warunkami zabudowy, dostępem do mediów i niepowtarzalnym charakterem – jedna z ciekawszych nieruchomości w okolicy Pomlewa i Przywidza.
Osoba do kontaktu: Marcin Wiczkowski tel. 690 140 393
Kupujesz bezpiecznie … bo chroni Cię nasza polisa ubezpieczeniowa i wieloletnie doświadczenie.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty wszystkich dostępnych banków w jednym miejscu) – skontaktuj się z naszym ekspertem kredytowym, a BEZPŁATNIE pomożemy w znalezieniu NAJTAŃSZEGO dla Państwa wariantu – tel. 788 – 544 – 833 (Hanna Czerwicka).
Działka na sprzedaż
Pomlewo - klimatyczna działka z dużym potencjałem
Pomlewo
10186.00m2
0 pokoje
799 999 PLN
79 PLN/m2
Działka na sprzedaż
Pomlewo - klimatyczna działka z dużym potencjałem
Pomlewo
10186.00m2
0 pokoje
799 999 PLN
79 PLN/m2
Działka na sprzedaż
Działka budowlana | kameralna okolica | media | blisko miasta
Starogard Gdański
1015.00m2
0 pokoje
169 505 PLN
167 PLN/m2