Dom na sprzedaż
ul. Malinowa - parterowy dom na sprzedaż
Starogard Gdański
77.14m2
3 pokoje
538 000 PLN
6 974 PLN/m2
Powierzchnia:
77.14m2
Cena:
538 000 PLN
6 974 PLN/m2
Starogard Gdański
Dzielnica/Ulica: Malinowa
Ilość pokoi: 3
Piętro: Parter
Szukasz miejsca, które połączy wygodę mieszkania z prywatnością własnego domu?
Ta nieruchomość to doskonały przykład, że dziś nie potrzeba ogromnego metrażu, aby mieszkać komfortowo, funkcjonalnie i bez kompromisów. Kompaktowy dom to niższe koszty utrzymania, mniej obowiązków i więcej czasu dla siebie – a jednocześnie własny ogród, prywatność i swoboda, których nie da mieszkanie w bloku.
Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny położony przy ul. Malinowej w Starogardzie Gdańskim, usytuowany na działce o powierzchni 330 m2.
Najważniejsze informacje:
Funkcjonalny układ pomieszczeń:
Dom został bardzo praktycznie zaprojektowany i oferuje wygodną przestrzeń do życia dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających komfortowego domu bez zbędnie dużego metrażu.
W skład nieruchomości wchodzą:
Stan techniczny:
Budynek wybudowany w latach 90. w technologii tradycyjnej murowanej:
Dom jest zadbany, przytulny i gotowy do zamieszkania. Funkcjonalne pomieszczenia oraz dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że nieruchomość daje poczucie komfortu większego domu przy znacznie niższych kosztach utrzymania.
Media i ogrzewanie:
Działka i otoczenie:
Nieruchomość posiada wygodny, utwardzony podjazd oraz kameralny ogród z miejscem do wypoczynku, zielenią i przestrzenią dla dzieci lub zwierząt. To idealne miejsce na poranną kawę, letni relaks czy rodzinnego grilla.
Ten dom to świetna propozycja dla osób, które chcą uciec od mieszkania w bloku, ale jednocześnie nie potrzebują dużej i kosztownej w utrzymaniu nieruchomości.
To nowoczesne podejście do wygodnego życia – własny dom, własny ogród i pełna niezależność w kompaktowym, praktycznym wydaniu.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Osoba do kontaktu: Marcin Wiczkowski tel. 690 140 393
Kupujesz bezpiecznie… bo chroni Cię nasza polisa ubezpieczeniowa i wieloletnie doświadczenie.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty wszystkich dostępnych banków w jednym miejscu) – skontaktuj się z naszym ekspertem kredytowym, a BEZPŁATNIE pomożemy w znalezieniu NAJTAŃSZEGO wariantu – tel. 788-544-833 Hanna Czerwicka
Dom na sprzedaż
ul. Malinowa - parterowy dom na sprzedaż
Starogard Gdański
77.14m2
3 pokoje
538 000 PLN
6 974 PLN/m2
Dom na sprzedaż
ul. Chrztu Polski - dom na sprzedaż
Starogard Gdański
208.30m2
5 pokoje
1 480 000 PLN
7 105 PLN/m2
Dom na sprzedaż
Komfortowy dom otoczony lasami - Blizawy
Blizawy
159.00m2
4 pokoje
845 000 PLN
5 314 PLN/m2